Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych

Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP jest ogólnopolską, niezależną organizacją pozarządową zrzeszającą indywidualne osoby - trenerów i trenerki, którzy prowadzą metodami aktywnymi szkolenia dla przedstawicieli, pracowników, liderów i wolontariuszy organizacji pozarządowych.

OVERVIEW

The domain stowarzyszeniestop.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the more users). We have traversed two pages within the web site stowarzyszeniestop.pl and found eight websites referencing stowarzyszeniestop.pl. We have acquired two mass communication sites owned by this website.

STOWARZYSZENIESTOP.PL TRAFFIC

The domain stowarzyszeniestop.pl is seeing alternating quantities of traffic all over the year.
Traffic for stowarzyszeniestop.pl

Traffic ranking (by month) for stowarzyszeniestop.pl

Traffic ranking by day of the week for stowarzyszeniestop.pl

Ośrodek Ewaluacji - Ewaluacja daje wiedzę.

Wiedza pomaga lepiej wykorzystać posiadane zasoby i podejmować trafne decyzje. Byłyśmy wśród pierwszych osób w Polsce zajmujących się ewaluacją. Rozwijamy się razem z rynkiem, odpowiadając na jego potrzeby. W maju 2014 roku obchodzimy 10. urodziny! Nasz zespół tworzą socjologowie, psychologowie i pedagodzy. Nie chodzimy na skróty, badania robimy rzetelnie. Co nas wyróżnia? Jesteśmy małą firmą od dużych badań. Opublikowany raport z naszych badań. 8221; Czytajcie tu! Badanie domó.

Grupa TROP - Strona startowa

Jakość - Przywództwo - Zmiana. Zapraszamy na Dzień otwarty w Grupie TROP - 21. Festiwal Empatii w Działaniu - 14-17 czerwca 2018r. Rekrutacja do Szkoły Trenerów 7 kwietnia 2018. Rekrutacja do Szkoły Coachów 7 kwietnia 2018. Trening Budowania Relacji - start 4 kwietnia 2018. Jak być skutecznym liderem w czasie zmiany? Liderów - 10 marca 2018r. Rekrutacja na Specjalizację Trenerską - 14 kwietnia 2018.

WHAT DOES STOWARZYSZENIESTOP.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of stowarzyszeniestop.pl Mobile Screenshot of stowarzyszeniestop.pl Tablet Screenshot of stowarzyszeniestop.pl

STOWARZYSZENIESTOP.PL SERVER

We revealed that the main root page on stowarzyszeniestop.pl took seven hundred and three milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
77.55.61.57

We observed that stowarzyszeniestop.pl is implementing the Apache/2 os.

Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain had the following in the homepage, "Zapraszamy na szkolenia SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA." I observed that the web site stated " Szansa czy szaleństwo? Dowiesz się na nim czym jest spółdzielnia socjalna, z jakich źródeł może być finansowana, jakie są jej plusy i minusy? 20 lipca 2015, Warszawa." They also stated " Zapraszamy na bezpłatne seminarium Trenertrenerka i e-świat. 12 czerwca piątek, godz. Walne Zgromadzenie - 12 czerwca 2015. Zapraszamy na Walne Zgromadzenie Członków i Członkiń." The meta header had szkoła trenerów as the first keyword. This keyword was followed by szkoła trenerska, trener, and trenerzy which isn't as urgent as szkoła trenerów. The other words the site uses is szkolenia. szkolenia Warszawa is also included and could not be understood by search crawlers.

ANALYZE OTHER BUSINESSES

Stowarzyszenie Szansa Strona Główna

39 2030 0045 1110 0000 0269 2220. Dziękujemy za zainteresowanie naszą organizacją i wizytę na stronie. Zwyczajne Sprawozdawczo - Wyborcze Walne Zebranie Członków.

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z zespołem Downa Tęcza w Krakowie

STOWARZYSZENIE RODZICÓW I PRZYJACIÓŁ DZIECI Z ZESPOŁEM DOWNA TĘCZA W KRAKOWIE. Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie. Konkurs dla dzieci i młodzieży. Na eprzewodniki po zamkach Małopolski. Konkurs realizowany jest przy współpracy z portalem www. Ten wpis został opublikowany w AKTUALNOŚCI. Impreza odbędzie się na Polanie.

Strona główna - stowarzyszenieuk.pl

Stowarzyszenie powstało we wrześniu 2009 roku i prowadzi swoją działalność na podstawie Ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. 2001, nr 79 poz. 855 - tekst jednolity z późn. Teren działania to głównie obszar Rzeczypospolitej Polskiej, a siedzibą władz jest Poznań. Służmy poczciwej sławie, a jako kto może,. Gromadzenie, utrwalanie i ochrona pamiątek związanych z działaniami Pułku Ułanów Karpackich .

Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

Akademii Lidera Seniora już 20 sierpnia organizuje szkolenie pt. Partycypacja publiczna dla osób starszych.